Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith-Hald, Bjørn (1883-1964)
Strandliv

Olje på plate
54x65
Signert nede t. v. og t. h.: Bj Smith-Hald

Vurdering
NOK 4 000–5 000