Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Strandliv

Olje på plate
54x65
Signert nede t. v. og t. h.: Bj Smith-Hald

Vurdering
NOK 4 000–5 000

Tilslag NOK 4 600