Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Strandliv
Olje på plate
54x65
Signert nede t. v. og t. h.: Bj Smith-Hald
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Tilslag NOK 4 600
Olje på plate
54x65
Vurdering
NOK 4 000–5 000