Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Kassadame

Akvarell på papir, lysmål
60x47
Signert med blyant oppe t.h.: Ludv. Eikaas

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering