Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Høst, Nesoddtangen

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.v.: Diriks

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Høst, Næsodtangen 100".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering