Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
85x61
Usignert

Antagelig malt sent på 1800-tallet i tradisjonen fra hollandsk 1600-tallskunst i genren blomstermaleri.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000