Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Forrige
166
Neste
Smith-Hald, Bjørn
(1883-1964)
Fisker
Olje på plate
70x50
Signert nede t. h.: Bj. Smith-Hald
Vurdering
NOK 4 000