Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Hageinteriør 1932

Olje på plate
49x55
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 32

UTSTILT:

?, kat.nr. 147.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000