Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Lillehammer 1931

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 31

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000