Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra Gjende 1916

Olje på lerret
92x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Lars Jorde Gjende 1916

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 500