Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Elvelandskap 1944

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -44

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Tilslag NOK 11 000