Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tveter, Kåre (1922-2012)
Sommerregn

Akvarell på papir
19,5x28
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering