Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Kristianiafjorden

Olje på lerret
33x43
Signert nede t.h.: Diriks.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Kristianiafjorden".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering