Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith-Hald, Bjørn (1883-1964)
Oppstilling med blomster i vase, glass og mugge

Olje på plate
73x60
Signert nede t. v.: Bj Smith-Hald

Vurdering