Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Oppstilling med blomster i vase, glass og mugge

Olje på plate
73x60
Signert nede t. v.: Bj Smith-Hald

Vurdering

Tilslag NOK 5 000