Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Oppstilling med blomster i vase, glass og mugge
Olje på plate
73x60
Signert nede t. v.: Bj Smith-Hald
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
73x60
Vurdering