Abrahamsen, Emil(1875-1964)
Sand og fjell
Olje på plate
63x66
Signert nede t. h.: Emil Abrahamsen
Vurdering
Tilslag NOK 3 500 med forbehold
Olje på plate
63x66
Vurdering