Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Abrahamsen, Emil(1875-1964)
Sand og fjell

Olje på plate
63x66
Signert nede t. h.: Emil Abrahamsen

Vurdering

Tilslag NOK 3 500 med forbehold