Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Ved pianoet - Fru Burnett 1900

Radering, lysmål
22x16
Signert nede t. h.: Zorn.
Signert og datert i platen i midten t. v.: Zorn 1900

Asplund nr. 160

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 16 000