Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Selvportrett 1892
Olje på lerret
46x36
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 1892
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
46x36
Vurdering