Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Selvportrett 1892

Olje på lerret
46x36
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 1892

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000