Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Selvportrett 1892

Olje på lerret
46x36
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 1892

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000