Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Interiør

Olje på lerret
62x77
Signert nede t.h.: Folkestad

Fra Kølabånn, en seter under Tveter Gård i Asker, hvor Folkestad bodde med sin familie.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat nr 24 med tittel: "Interiør", oppført under året 1907.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000