Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Dedikasjon nede t.h.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000