Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap 1972

Olje på plate
58x76
Signert, datert og påtegnet nede på midten: Handmalet 1972 af Kunstmaleren Bendik Riis

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000 med forbehold