Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap 1972
Olje på plate
58x76
Signert, datert og påtegnet nede på midten: Handmalet 1972 af Kunstmaleren Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000 med forbehold
Olje på plate
58x76
Vurdering