Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1964
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -64
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Gummesons Konstgalleri, Stockholm 1965, kat.nr. 298.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000