Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -64

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Gummesons Konstgalleri, Stockholm 1965, kat.nr. 298.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 28 000