Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Klippevei 1867

Olje på lerret, oppklebet på plate
49x46
Signert nede t.h.: HFG

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Truttenhausen Vogesen 7 Juli 67 Stemplet på baksiden av platen: "Nachlass Hans Gude". Påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Felsweg bei Tuttenhausen" og på en annen lapp samme sted: "Serie I No 82 Felsweg bei Tuttenhausen, Vogesen 67 von Hans Gude.".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000