Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Frich, Joachim (1810-1858)
Kvinne og barn i landskap 1830

Olje på lerret, oppklebet på plate
32x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Frich 1830 (?)

Påtegnet på baksiden av platen: "J Frich".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000