Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Baade, Knud (1808-1879)
Budeie med kyr ved en seter 1861

Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Baade 1861

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000