Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Storgård med foss i forgrunnen 1875

Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 75.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 23 000