Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Storgård med foss i forgrunnen 1875

Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 75.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000