Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Pipervika 1912

Olje på lerret
98x130
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1912.

Akershus Festning i bakgrunnen.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000