Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Måneskinnslandskap med hus 1914

Olje på lerret
120x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1914.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000