Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Utsikt over fjorden 1913

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1913

Proveniens: Anders Jahres Kunstsamling, Midtåsen, Sandefjord.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 71 med tittel: "Utsikt over fjorden", oppført under året 1913.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000