Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Hus i vinterlandskap 1918

Olje på lerret
74x77
Signert og datert nede t.h.: R. Th-18

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000