Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Rognaldsvåg i Kinn 1867

Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867

Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Fra Rågndalsvåg (Høgdalsvåg?) i Kinn".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 65 000