Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Akersloot-Berg, Betzy(1850-1922)
Fra Jæren

Olje på lerret
86x137
Signert nede t.h.: Betzy Berg

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Strandvig fra Jederen Betzy Berg".

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 62 000