Akersloot-Berg, Betzy(1850-1922)
Fra Jæren
Olje på lerret
86x137
Signert nede t.h.: Betzy Berg
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Strandvig fra Jederen Betzy Berg".
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 62 000