Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Slakter i kirkeristen 1898

Olje på lerret
130x92
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Wlm Peters 98

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00