Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Slakter i kirkeristen 1898

Olje på lerret
130x92
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Wlm Peters 98

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering