Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Babord litt

Olje på lerret
98x73
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000