Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Babord litt

Olje på lerret
98x73
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00