Uchermann, Karl(1855-1940)
Irsk setter med stokkand 1906
Olje på lerret
109x76
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann. -06
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
109x76
Vurdering