Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Uchermann, Karl (1855-1940)
Irsk setter med stokkand 1906

Olje på lerret
109x76
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann. -06

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000