Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Irsk setter med stokkand 1906

Olje på lerret
109x76
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann. -06

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000