Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Seilbåt i bidevind og dampbåt

Olje på lerret
90x120
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen-

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00