Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Seilbåt i bidevind og dampbåt

Olje på lerret
90x120
Signert nede t.v.: Hjalmar Johnssen-

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering