Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
53x79
Signert nede t.v.: A: Askevold.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Olje på lerret
53x79
Vurdering