Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x79
Signert nede t.v.: A: Askevold.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering