Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Piken med linhåret

Olje på lerret
61x49
Signert oppe t.v.: Heyerdahl

Påtegnet på baksiden av lerretet: No 720. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aslaug Damman Aasgaardstrand".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 155 000