Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Kvinneakt 1886

Olje på lerret
100x75
Signert og datert oppe t.v.: Hans Heyerdahl 86.

Proveniens: Anders Jahres Kunstsamling, Midtåsen, Sandefjord.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Tilslag NOK 450 000