Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Sommer 1907

Radering, lysmål
20x14
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907

Asplund nr. 211.

Vurdering

Tilslag NOK 14 000