Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Rose, Knut (1936-2002)
Letter

Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1995. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Til T.hjem 1997 uten tittel" (uten tittel overstrøket) "(Letter)". Brundtland 95.13 (Uten tittel).

UTSTILT:

Trondhjems Kunstforening 1997, kat.nr. 14 eller 118 (?).

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000