Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Gullvåg, Håkon (1959-)
I stol

Olje på lerret
180x180
Signert nede t.h.: Gullvåg

Påtegnet på baksiden av lerretet: "?" og "III".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering