Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevere

Olje på lerret
100x120
Signert nede t.h.: FW

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000