Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Widerberg, Frans (1934-2017)
Svevere

Olje på lerret
100x120
Signert nede t.h.: FW

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000