Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Norsk fjellandskap med elvestryk

Olje på lerret
23x31
Signert nede t.v.: Morten Müller

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ".... Morten Möller ...".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering