Revold, Axel(1887-1962)
Utsikt fra Atlungstad ved Mjøsa mot Helgøya
Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: Axel Revold
Påtegnet på baksiden av platen: "Enligt upgift av Revold til Moestue är tavlan målad februari 1945 från ATLUNGSTAD, ett gods vid Hamar på Hedemarken. Utsikt över Mjøsen mot Helgöya. ...".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00