Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Revold, Axel (1887-1962)
Utsikt fra Atlungstad ved Mjøsa mot Helgøya

Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: Axel Revold

Påtegnet på baksiden av platen: "Enligt upgift av Revold til Moestue är tavlan målad februari 1945 från ATLUNGSTAD, ett gods vid Hamar på Hedemarken. Utsikt över Mjøsen mot Helgöya. ...".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering