Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Revold, Axel (1887-1962)
Fiskeflåten går ut

Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: A Revold

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000