Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
Svart gutt

Olje på lerret
81x60
Signert nede t.h.: Joronn Sitje

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00