Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Svart gutt

Olje på lerret
81x60
Signert nede t.h.: Joronn Sitje

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering