Diriks, Edvard(1855-1930)
Høst, Nesoddtangen
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.v.: Diriks
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Høst, Næsodtangen 100".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000