Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Høst, Nesoddtangen

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.v.: Diriks

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Høst, Næsodtangen 100".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000