Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Hvite klipper ved Kanalen

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering