Diriks, Edvard(1855-1930)
Hvite klipper ved Kanalen
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering