Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Sen høst

Olje på lerret
53x73
Signert nede t.h.: Kaulum

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering