Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Sen høst

Olje på lerret
53x73
Signert nede t.h.: Kaulum

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000