Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Landskapsinteriør, studie

Olje på lerret
51x61
Signert på baksiden av lerretet: Eilif Peterssen

Kokkin, kat.nr. 832.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00