Peterssen, Eilif(1852-1928)
Landskapsinteriør, studie
Olje på lerret
51x61
Signert på baksiden av lerretet: Eilif Peterssen
Kokkin, kat.nr. 832.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Olje på lerret
51x61
Kokkin, kat.nr. 832.
Vurdering