Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Holter, Wilhelm(1842-1916)
Gående kvinne i småbyinteriør 1896

Olje på lerret
46x66
Signert og datert nede t.h.: W Holter. 96.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00