Holter, Wilhelm(1842-1916)
Gående kvinne i småbyinteriør 1896
Olje på lerret
46x66
Signert og datert nede t.h.: W Holter. 96.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Olje på lerret
46x66
Vurdering