Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Holter, Wilhelm (1842-1916)
Gående kvinne i småbyinteriør 1896

Olje på lerret
46x66
Signert og datert nede t.h.: W Holter. 96.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering