Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Mannshode 1857

Olje på lerret
42x32
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Math. D.son - 57

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering