Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Mannshode 1857

Olje på lerret
42x32
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Math. D.son - 57

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000