Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Mannshode 1857
Olje på lerret
42x32
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Math. D.son - 57
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
42x32
Vurdering